Tom KauLitz FanLarı || Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom KauLitz FanLarı || Türkiye Fan Sitesi

Tom KauLitz Fanlarının Buluşma Noktası

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )

5 posters
YazarMesaj
my-angel!
üYe
üYe
my-angel!

Kadın Mesaj Sayısı : 102

Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Empty
MesajKonu: Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )   Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 10:38 pm

ANLA ARTIK !!!
1.bölüm

Telefonum çalıyor ;arayan en yakın arkadaşım jessica .2 sene önce buraya geldiğimde tanışmıştım onunla.sınav sonucumu vermek için aramış:
İ-alo?
J-selam ilya jessica ben.(aslında ilayda ama burdakiler tam söyleyemedikleri için ilya diyolar)
İ-efndim jessica sesin neden kötü geliyor ağlıyo gibisin ne oldu?
J-biz kazanamamış ilya.
diyor ve gözümden akan yaşı yanaklarımda hisssediyorum bian.ne yapıcam şimdi ne ümitlerle gelmiştik almanyaya.moralim bozuluyo ve telefonda jessicayı unuttuğumu hatırlayarak tekrar alo diyebiliyorum.
İ-jessica sen nerdesin şuan?
evde olduğunu söylüyo.(bendeki soru bu halde discoda olcak hali yokya kızın).hemen onun yanına gidiyorum.yürürken yanımdan geçen arabada su sıçratıyor zaten üsütüm başım berbat olunca iyice moralim bozuluyor.iyiki eve yaklaştım.kapıyı çalıyorum.jesica şişmiş gözlerle açıyor kapıyı.
İ-tamam jesica üzülme bu kadar bak bende kazanamadım ama bu kadar dert etmiyorum.-yha sorma hiç dert edemiyim-
J-nasıl üzülmiyim ilya ailelerimiz bizi buaraya okumamız ve o sınavı kazanmamız için gönderdiler ama biz.
İ-haklısın ama dünyanın sonu değil bidaha şansımızı deneriz.ağlama lütfen benide ağlatıcaksın şimdi.
J-peki.
İ-içecek bişey ister misin?
J-soğuk bişeyler olursa iyi olur.
İ-tamam geliyorum hemen.diyorum ve dışarı çıkıyorum.ağlamamak için zor duruyorum ama hayır ağlamamam gerekiyor.annemi arıyorum ve olanı anlatıyorum ve jessicanın annesini aramasını istiyorum.(annem beni ziyarete geldiğinde jessicanın annesiyle tanışmıştı.)
sallana sallana geliyorum eve elimde cola şişeleri.-niye bu kadar fazla aldıysam-bu böyle olmaz diye geçiyor içimden bi sınav bizi bu kadar dağitamaz oysa jessicayla biz deli doluyuz hemen kendimize gelmemiz gerekiyor.eve geliyorum bu sefer anahtarımı almıştım kapıyı ben açıyorum.
J-ne aldın?
İ-cola.
J-niye bu kadar çok aldın?
İ-.....:/(bende bilmiyorum ki)
J-neyse hadi getirde içelim artık.
İ-tamam ama önce gidip yüzünü yıka.
J-tamam.
o yüzünü yıkarken bende colaları hazırlıyorum.şuralarda cips olcaktı nerde bu yaa?heh buldum.tabağa koyuyorum.içeri gidip müzik açıyorum.-jessica'yla moralimiz bozuk olunca hep hareketli müzik dnleyerek kendimize geliyoruz-.jessica aşağı iniyor.daha iyi.müziğin sesini duyunca dayanamıyor oynamaya başlıyor.-deli bu kız yha-neyse oynayıp biraz kendimize geldikten sonra;
J-bu akşam bişeyler yapalım mı?
İ-ne gibi?
J-bilmem geçen gün bizimkilerle gittiğimiz bara gidelim mesala.(bziimkiler dediği çıktığımız çocuklar jack ve michael)
İ-bilmem olabilir aslında.
J-tamam o zaman ben arıyorum bizimkileri.
İ-dur arama nasıl olsa her akşam ordalar süpriz yaparız.
J-tamam
J-o zaman gidip giycek bişeyler bakalım bari.
İ-şimdidenmi daha saat 10(gece 10). -ne 10 muu? :S-
j-evet canım 10. hadi artık giyinde çıkalım.
i-tamam.-saatin nasıl geçtiine de farketmemişiz.-
j-ben hazırım.
i-bende.
j-o zaman hadi çıkalım.
i-çıkıyoruz.içimde garip bi his var sanki bişey olucakmış gibi.
bEysa.
En TomJu Admin
En TomJu Admin
bEysa.

Kadın Mesaj Sayısı : 514
Lakap : Tomunki - Sasy xD

Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Empty
MesajKonu: Geri: Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )   Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 4:14 pm

yaa çabukq devaaammm et
http://tomkaulitzfanlari.eniyiforum.net
tomkolik(rockperisi)
üYe
üYe

MesajKonu: Geri: Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )   Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 6:37 pm

EWET HADİ DEWAM ET
bEysa.
En TomJu Admin
En TomJu Admin
bEysa.

MesajKonu: Geri: Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )   Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 3:52 pm

yaa yasminn nerdee qaLdıı hadii
my-angel!
üYe
üYe
my-angel!

Kadın Mesaj Sayısı : 102

MesajKonu: Geri: Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )   Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:07 pm

2.bölüm
bar yakın yürüyerek ve konuşarak gidiyoruz.barın kapısından giriyoruz.
i-bir dakika.
j-ne oldu?
i-......
j-jessica ne olduğunu anlamaya çalışırken benim baktığım yöne bakıyor ve oda anlıyor.
inanmıyorum jack (benimki yani) bi kızla dudak dudağa :S o arada jack beni görüyor ve koşarak yanıma geliyor.tokat atıyorum ve jessica'ya dönüp.
i-ben gidiyorum sen kal istersen.
j-nereye gidiyosun?
i-bilmiyorum ama yalnız kalmak istiyorum.yanlış anlama.
j-peki o zaman telefonun açık olsun ama.
i-tamam. diyip çıkıyorum. arabama atlıyorum ve başka bi bara gidiyorum. geldim işde.bi bira istiyorum.bi bira dedim ama kaçıncı içiyorum acaba.sallana sallana dışarı çıkarken adamın tekine çarpıyorum.
a-hey ehliyetini nerden aldın sen?
hiç birşey söylemiyorum sanki kendi cevabını kendi vericeğini anlamışım gibi.arabama atlıyorum tekrar ama sanki biraz yamuk gidiyorum gibi Very Happy az ilerde biri kaza yapmış.hangi dengesiz yine derken(ben çok normalim yha:D) adam gözüme çarpıyor.bana ehliyeti nerden aldın diyen adam:D.camı açıyorum.
i-hey ahbab ehliyeti aynı yerden almadığımız kesin diyorum.adam hiçbişey diyemiyor.çok zevkli bian.kendi cevaıbını kendi evrmiş oldu Very Happy.ama böyle yamuk yumuk gitmeye devam edersem benimde sonum farklı olmıcak.şu marketin önünde duruyomda su felan alıyım.markete giriyorum.(sanki su sarhoşluğumu geçiricek akıl işde Very Happy)suyu alıyorum.sonra dengesiz bi şekilde yürürken raflara çarpıyorum.önüme bişeyler düşüyo. şekerrr:Very Happy (şekerleri hep çok sevmişimdir)bu arada raf dediğimde biriymiş.
b-iyi misiniz?
i-evet iyiyim yani sanırım iyiyim.(kafamı kaldırıp bakmamla aklım başıma geliyor)karşımdaki Bill.(tabi bu saatte ondan başka kim alışverişe çıkarki Very Happy)ama iyiyim lafı bill'i tatmin etmemişe benziyor ki tekrar soruyor.
i-iyiyim gerçekten.
b-peki iyi günler.(ne günü geceler demen gerekiyo)neyse arabaya doğru yürüyorum kapıyı açıyorum ama sanki başım dönüyor.birinin bana yaklaştığını hissediyorum ama seçemiyorum.kulaklarım uğulduyor.
bEysa.
En TomJu Admin
En TomJu Admin
bEysa.

MesajKonu: Geri: Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )   Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 8:28 pm

yaa çabukq devamm et Very Happy
To [[mM]] <3
üYe
üYe
To [[mM]] <3

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Lakap : Böcüqq..

MesajKonu: Geri: Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )   Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 10:00 pm

yyaa harbii xD hadiii devammmm ...
ToM :GüLüŞü
üYe
üYe

Kadın Mesaj Sayısı : 1
Lakap : ToM MaNyAğI

MesajKonu: Geri: Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )   Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) ) Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:36 pm

süper olmuşşş dewam

Anla artık ! (hikayeyi tanıyan tanır ama birde burdakielr için koyayım dedim :) )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel artık yoruldu !!!
» Artık böyle şeylere inanmayın !
» tom için girin:)
» tom için girin:)
» Ann KaTrin iÇin.. xD