Tom KauLitz FanLarı || Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom KauLitz FanLarı || Türkiye Fan Sitesi

Tom KauLitz Fanlarının Buluşma Noktası

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tomla özel bir röportaj...

5 posters
YazarMesaj
--ToMqOLiK--
üYe
üYe
--ToMqOLiK--

Kadın Mesaj Sayısı : 81
Lakap : ToM DeLüSü ,ToMqOLiK,TiKi Kıs,RoKçI..

tomla özel bir röportaj... Empty
MesajKonu: tomla özel bir röportaj...   tomla özel bir röportaj... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 9:18 pm

VEE TOM LA YAPILAN BİR RÖPÖRTAJ

Dream Up dergisinin Haziran sayısından alınmıştır ...

Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !!

Kendine güvenen parlak bir gitarist , açgözlü bir baştan çıkarıcı , Tom rock star imajını tüm ihtişamıyla oynuyor . Tokio Hotel'in macerası boyunca , genç sanatçı heyecan verici yaşamına açılıyor ve büyük rüyasını gerçekleştiriyor .

Yaz tatilleri sana neyi çağrıştırıyor ?

Tom : Hemen uzak bir adayı düşünüyorum , güneş , güzel bir kumsal , turkuaz rengi su , uzun şekerlemeler ... Çok hoş bir program .

Flörtsüz bir yaz , bu mümkün mü ?

Tom : Hatırlayabildiğim kadarıyla bir ya da birkaç piliçle çıkmadığım bir yaz bilmiyorum ! [Gülümser] Bill'le birlikte yazlarımızı büyük turistik alanlarda geçirirdik , mesela ispanya kıyıları . Oralarda o kadar çok genç ve güzel leydi oluyor ki , onları baştan çıkarmak hiçte zor olmuyor ... [göz kırpar]

Bir yaz aşkı tatilden sonra da sürebilir mi ?

Tom : Bana göre yaz eğlenmenin ve herşeyi düşüncesizce ele almanın zamanıdır , buna aşk da dahil ! Evden çok uzakta , sıcak bir atmosferde rahatlamış ve başkalarına açık oluruz çünkü biliriz ki tatil bitince hepimiz evlerimize döneceğiz . Yani ben inanmıyorum bir yaz aşkının uzun süreceğine . Her neyse en azından bana olmadı .

Kız-erkek arkadaşlıklarına inanıyor musun ?

Tom : Teorik olarak hiçbir şey engellemiyor bir kız ve erkeğin arkadaş olmasını . Ama kabul etmem gerekiyor ki bu tip ilişkiler kolayca bozulabiliyor . Genelde arkadaşlardan biri diğerine aşık olur ve arkadaşlıklarının bir aşk hikayesine dönüşmesini umar . Bu yüzden kız-erkek arasındaki arkadaşlıklar çok muammalı .

Hiç iyi bir kız arkadaşını baştan çıkarmak için teselli ettin mi ?

Tom : Hayır , Asla ! En azından bilerek yapmadım . İnsanları kullanmaktan nefret ederim özelliklede üzüntülü bir arkadaşı ..

Bir ihaneti affedebilir misin ?

Tom : Kimin bana ihanet ettiğine bağlı . En çok sevdiğim 3 insanı affedebilirim sanırım : Kardeşim Bill , annem Simone ve en iyi arkadaşım Andreas . Bunlar dışındakilere ise merhamet göstermem ve ikinci bir şans vermem .

Kinci misin ?

Tom : Evet , kesinlikle ! Gerektiğini düşündüğümde her zaman intikamımı alırım ...

Örnek verebilir misin ?

Tom : Orta okulda birkaç çocukla halletmem gereken işler vardı . Çok disiplinsiz bir öğrenciydim , her zaman darbe yapmak için orada bulunurdum . Bazı salak çocuklar beni baş öğretmene ispiyonlamaktan çekinmemişlerdi ve bende onlardan intikamımı aldım . Sinsileri hiç sevmem !

Ne tür kötü saldırılara karıştın ?

Tom : Oh , çok kötü bir şey değil . Sadece disiplinsiz bir öğrenciydim , suçlu değildim . Hocalarımı kışkırtmak için birkaç aptalca şey yaptım . Mesela hocanın sandalyesine mürekkep dökmek , kapı koluna yapıştırıcı sürmek ya da masalara birkaç graffiti yapmak ...

Seni ne incitir ?

Tom : Genelde eleştiriyi kabul ederim arkamdan söylenmediği sürece . O eleştirilerin yüzüme söylenmesini tercih ederim . Özellikle duygusal falan olduğumu zannetmiyorum . İncinmem için baya çok eleştiri gerek . Ama Bill bu konuda uzman . [Güler] Benim zayıf noktamı bildiği için beni incitmek ve sinirlendirmek için ne söylenmesi gerektiğini biliyor ...

Ne senin gerçekten aksileşmene sebep olur ?

Tom : Bir tartışma sırasında tam olarak istediklerimi anlatamadan sözümün kesilmesine dayanamam Mesela Tokio Hotel'in şeyleri hakkında konuşurken eğer içimizden biri tartışma bitmeden çıkarsa odadan çok sinirlenirim ve aksileşirim . [Güler]

Gruptaki hangi karakter kusuruna dayanamıyorsun ?

Tom : Georg'un enerjik olmaması beni delirtiyor ! Ve bunu diyen tembel bir çocuk ! [güler] Bazen geç kalkmayı ve kendimi etrafta sürüklemeyi sevdiğim doğru ama Georg sanki kış uykusuna yatıyor ! Nerede olursak olalalım , yapılacak ve keşfedilecek bir sürü işimiz olsa da Georg uyumayı tercih ediyor ...

En iyi özelliğin ne ?

Tom : Kendime güvenim sanırım . Hayatta , kendime binlerce soru sormadan rahatça ilerlememi sağlıyor . Bu aynı zamanda diğerleri içinde güven verici . Kendine güvenen bir çocukla bir arada bulunmak rahat bir şey . Bu yüzden ailem ve arkadaşlarım problemleri için bana danışmakta tereddüt etmezler . Yol gösterici rolünü oynamayı seviyorum . [gülümser]

Başarı konusunda rahat mısın ?

Tom : Sosyal yaşamın cesaret kırıcı ilk birkaç saati geçer geçmez , hemen hedefimi buldum . Kalabalıkla ilişki kurmak , fanlara yakın olmak , gazetecilerle olan ilişkimiz .. heyecan verici anlar .. Heyecana , strese ve rock starı olmanın diğer tüm aşırılıklarına bayılıyorum !

Başka hangi mesleği seçebilirdin ?

Tom : Müzik benim en büyük tutkum , büyük çocukluk hayalim . Bugün , bu hayali en iyi şekilde gerçekleştirebilme şansım var . Ben müzikle uyanıyorum ve müzikle uykuya dalıyorum . Harika seyircilerin karşısında tüm Avrupa'da çalıyorum . Şuan başka bir şeyi hayal bile edemem ...

Star kaprislerin var mı ?

Tom : Bu ne benim , ne Bill'in ne de G&G lerin tarzı . Hiçbirimizin garip istekleri olmuyor . Masa üzerinde biraz soda , cips ve pizza bulunması bizi memnun etmeye yetiyor . O garip kaprisleri ve limuzin seremonilerini Amerikalı starlara bırakıyoruz .

Rahatlamak için nasıl bir fantezi kurarsın ?
Tom : Kendimi ailem ve arkadaşlarımla şehir parkında çimenlerin üzerinde yatarken elimdeki birayı içerek ve gökyüzüne bakarak hayal etmeyi severim .. sadece bu . Mutlu olmak için çok şeye ihtiyacım var.

nasıl ama yorum yazın....
http://tomkaulitzfanlari.eniyiforum.net
tomselin**
üYe
üYe
tomselin**

Kadın Mesaj Sayısı : 97

MesajKonu: Geri: tomla özel bir röportaj...   tomla özel bir röportaj... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 9:31 pm

ya morlm bozuldu ama Very Happy
tomselin**
üYe
üYe
tomselin**

Kadın Mesaj Sayısı : 97

MesajKonu: Geri: tomla özel bir röportaj...   tomla özel bir röportaj... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 9:34 pm

Ama sımdı sonuna doru moralım duzzltı Very Happy
--ToMqOLiK--
üYe
üYe
--ToMqOLiK--

Kadın Mesaj Sayısı : 81
Lakap : ToM DeLüSü ,ToMqOLiK,TiKi Kıs,RoKçI..

MesajKonu: Geri: tomla özel bir röportaj...   tomla özel bir röportaj... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 9:52 pm

hehee ayyyyy....
bEysa.
En TomJu Admin
En TomJu Admin
bEysa.

Kadın Mesaj Sayısı : 514
Lakap : Tomunki - Sasy xD

MesajKonu: Geri: tomla özel bir röportaj...   tomla özel bir röportaj... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 10:14 pm

teşekkürler p.i.s
"LayLaCuLLen
TomJu Admin
TomJu Admin
tomla özel bir röportaj... 16-15

Kadın Mesaj Sayısı : 304
Lakap : LayLa//MiyLé//süpürqeLi Jadı

MesajKonu: Geri: tomla özel bir röportaj...   tomla özel bir röportaj... Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 7:23 pm

danke shön p.i.sbiride tthanks desin ehr dilden teşekkür ederim olur:D
http://www.tokiohotel.gen.tr
tombiş~şeker
üYe
üYe
tombiş~şeker

Kadın Mesaj Sayısı : 20
Lakap : cixi

MesajKonu: Geri: tomla özel bir röportaj...   tomla özel bir röportaj... Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 7:38 pm

paylaşım için saol canım

tomla özel bir röportaj...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Toma özel şapka...bende istiyorumm yha..
» tomla ilgili gerçekler xD
» Tomla aşk üzerine gıcık tommm off yha...